Drevené kocky Abeceda
Le Toy Van

Drevené kocky Abeceda

39,90 €
S DPH
Kód: 1173476
Množstvo

Sada klasických kociek s abecedou a číslami. Krásne opracované, s hladkými hranami jemnými na dotyk, z masívneho kaučukového dreva. Pastelové vzory veľkých a malých písmen a čísla od 0 do 9. Ilustrácie súvisia s písmenkami na kockách. Šiesta stena kocky je navrhnutá tak, aby bolo možné z kociek vytvoriť obrázky vecí a zvierat, ktoré sú ideálne na podporu tvorivosti a predstavivosti.

Klasické drevené kocky s písmenami, číslami a logicky súvisiacimi obrázkami sú nadčasová hračka, ktorá bude rásť spolu s dieťaťom. Najskôr z nich postaví veže a hradby, neskôr aj vlasté meno či abecedu v správnom poradí. Pri hre si deti trénujú jemnú motoriku, koordináciu pohybov, ale aj základné vedomosti a logické uvažovanie. Set sa dodáva s praktickou drevenou podložkou na ukladanie aj prenášanie kociek.

Le Toy Van je anglická rodinná značka s bohatou tradíciou. Svoje drevené hračky navrhuje vo Veľkej Británii a vyváža až do 50 krajín sveta. Všetky detské hračky a produkty tejto značky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Vyrábajú sa eticky a ohľaduplne k životnému prostrediu.

Hračka je vhodná pre deti od 12 mesiacov.

Materiál: drevo

Rozmery: 27 x 23 x 4,8 cm

1173476
5 položky